-38%


Ковер Sanat Hali Charleston 1.2х1.8 м. Овал Gray BB01A
3 666 ₴
2 273 ₴
- Готово к отправке
- Код: 116340
+380 (98) 712-13-34
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килим Charleston виготовлений в Туреччині на одному з кращих заводів килимів Sanat Hali. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з бавовни, за рахунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їх можна сміло мочити та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового. Сучасний дизайн розроблений в 2022 році, найновіша якість ниток та їх забарвлення роблять даний килим яскравим та сучасним. Це дуже гарний вибір який додасть унікальності вашому інтер'єру та зробить вашу квартиру або дім більш затишним та теплим. Наразі наявність обмежена, замовляйте та наш менеджер з вами зв’яжеться і відповість на всі ваші питання!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sanat Hali |
| Тип | Ковер |
| Состав ковра | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7 кг |
| Вид | Ковры |
| Высота в упаковке (см) | 12 |
| Высота ворса | 0.8 мм |
| Габариты (ШхД) | 1.2х1.8 |
| Глубина в упаковке (см) | 119 |
| Готов к отправке | Готов к отправке |
| Дизайн | Абстракция;В полоску;Градиент;С рисунком;Этнический |
| Длина | 1.8 см |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Назначение | Для гостинной;Для детской;Для коридора;Для спальни;Для кухни |
| Основа | Натуральная |
| Основной цвет | Серый |
| Особенности | Моющиеся;Синтетические;Универсальные;С низким ворсом;С рельефным ворсом |
| Размер | 1.2х1.8 м. |
| Рекомендации по уходу | Температура стирки до 40 °С.Использовать отбеливатель запрещено! |
| Страна-производитель товара | Турция |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 1.2 см |
| Ширина в упаковке (см) | 12 |
- Цена: 2 273 ₴









