-17%


Килимова доріжка Amber шириною 2 м. бежева з червоним cream 00459A (ціна за 1 пог. м.)
1 081 ₴/пог.м
893 ₴/пог.м
- В наявності
- Код: 115650
+380 (98) 712-13-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килими турецької якості! Бестселер у світі килимів. Класичний дизайн, відмінна щільність та м'якість. Відмінно підійде у вітальню чи спальню. Легко чистити та пилососити, не боїться води, гіпоалергенний. Не пропустіть можливість придбати килим Amber та подарувати затишок вашому будинку та вашій родині!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kartal |
| Тип | Коврова доріжка |
| Висота ворсу | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2x1 м. |
| Довжина: | 1 см |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |
| Висота в пакованні (см) | 14 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Вага в пакованні | 10 кг |
| Доставка/Оплата | Відрізна продукція вирушає тільки 100% передоплату, обміну та поверненню не підлягає. Робимо індивідуально за вашими розмірами. (точну вартість розраховує менеджер після замовлення). На замовлення від 5000 грн. доставка безплатна! |
| Глибина в пакованні (см) | 199 |
| Ширина | 2 см |
| Основа | Джут |
| Форма | Прямокутна |
| Готовий до відправлення | Готовий до відправлення |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Рекомендації щодо догляду | Температура прання до 40 °C.Використовувати вибілювач заборонено! |
| Призначення | Для вітальні;Для дитячої;Для коридору;Для спальні;Для кухні |
| Габарити (ШхД) | 2x1 м. |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Основний колір | Бежевий; Червоний |
| Особливості | Мийні;С низьким ворсом; З рельєфним ворсом; У рулонах |
| Дизайн | Абстракція;В смужку; Вензель;Градієнт; Прованс; З малюнком;Етнічний |
- Ціна: 893 ₴/пог.м




